субота, 7 листопада 2015 р.

Педагогічне кредо

Я вірю в силу доброти,
        добро завжди сильніше злого
Дає снагу, щоби цвісти
 і світлу обирать дорогу.
          
 Я вірю в силу доброти,
   що має долю роботящу
 Що хоче, щоби я, і ти
    і все було у світі краще.
                                                                                        


1 коментар: